Janus Haubroe

+45 29 91 97 96

janus@skibby-hc.dk

Camilla Qvistgaard

+45 20 24 24 44

camilla@skibby-hc.dk

Andreas Haubroe

+45 81 40 31 04

andreas@skibby-hc.dk

Benedicte Haubroe

+45 40 45 57 17

benedicte@skibby-hc.dk

Niels Haubroe

+45 29 65 72 05

niels@skibby-hc.dk












Mads Rom

+45 24 27 80 13

mads@skibby-hc.dk

Anne Sommer

+45 47 52 70 60

anne@skibby-hc.dk

Kontakt os her

Udfyld nedenstående formular, så kontakter vi dig hurtigst muligt.


Jeg accepterer, at mine data er gemt hos Skibby-HC og kan bruges til at informere mig om produkter, ydelser og andre aktiviteter. Oplysningerne vil ikke blive videregivet til tredjepart. Du kan til enhver tid tilbagekalde dine data.
Send
Skibby HC
Manderupvej 12B
    4050 Skibby
    Danmark
+45 4752 7060
info@skibby-hc.dk